Skip to content

Smality Kimdir?

”Smart Mobility” ifadesinden  esinlenerek  “Smality”  adını verdiğimiz markamız, mobil uygulama çalışmaları ile üreticilere çağdaş çözümler sunar. Gerçekleştirdiği hizmetlerin  başında ; ‘akıllı mobil cihazlar’ için hazırlanan, fonksiyonel, kullanımı kolay, bir o kadar da inovatif  uygulamaların; ‘akıllı hareketler’ kazanarak, tüketicilerin daha kaliteli ve en son teknoloji ile hazırlanmış mobil uygulama hizmetlerinden yararlanması amaçlanmıştır.

Mobil uygulamalarda yakaladığı başarı ve sunduğu kaliteyi, mobil oyun geliştirme konusunda sağlayan ekip, kullanıcılar için öğrenimi kolay ve eğlenceli mobil oyun geliştirme çalışmaları yapmaktadır.  İşletmeniz için gömülü yazılım sistemi geliştirerek, yenilenen mobil uygulama teknolojisi ile kullanıcılara avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Ayrıca bilişim dünyasından haberleri en güncel halini web sayfasında bulurken, sürekli aktif olarak yeniliklerin bahsedildiği blog yazılarını okur, dijital platform hakkında eğitim ve seminerleri takip edebilir, sanal  dünyanın gerçek nabzını tutabilirsiniz.

Iot teknoloji konusunda sizlere hizmet veren ekip, Gömülü yazılım süreçlerine dahil, ”Nesnelerin İnterneti” diye adlandırılan uygulama ile hayatınızı kolaylaştıran çözümler geliştirir. Bu teknoloji ile siz uzakta olsanız da, mobil uygulamayı uzaktan kumanda gibi kullanır, kolayca elektronik cihazları açıp kapatır, ölçüm ve değerlendirme yapabilirsiniz. Kısaca siz evinize gelmeden klimanızın, fırınınızın ve bu gibi cihazların, derecesini ayarlar, iş yerinize gitmeden cihazlarınızı kontrol eder, bina ya da arazi üzerinde bulunan, mevcut araç ve makineleri belirli bir mesafede kontrol edebilir, sadece mobil uygulamayla uzaktan erişim sağlarsınız. Smality bu konuda sizlerin ilk çözüm danışmanınız olacaktır.

Böylece dijital çağın şirketler için sunduğu avantajları Smality ile yakalayabilir, mobil uygulama geliştirme çözümleri tüketicilerin kullanımına sunmanın “en kolay ve ulaşılır” halini keşfedersiniz. Böylelikle daha anlaşılır, daha etkin size özel hazırlanmış, orijinal yöntemlerle, müşterileriniz ile yazılımı ve tasarımı fark yaratan uygulamalar sayesinde iletişimi güçlü, süreklilik arz eden müşteri ilişkisi yakalarsınız.

Çalışanlar için özgün özellikler ve akılda kalıcı dizayn görünümü içerisinde, mobil uygulamalar gerçekleştiren Smality, sizin için ihtiyacınız olan özel çözümler oluşturur. Oyun yazılım çalışmalarınızla, mobil ve bilgisayar ekranında  kullanabileceğiniz, işlerinizde verimlilik alırken, keyifli zamanlar geçireceğiniz çözümler oluşturur.