Skip to content

Smality Mobile Software bireysel olarak sunduğu özel eğitimlerin yanı sıra kurumların da ihtiyaçlarını karşılayacak eğitimler ve çözümler sunmaktadır. Türkiye genelinde her biri alanında uzman eğitimcilerle verilen eğitimler, sektördeki en büyük eksiği kapatmakta, eğitim sorununu profesyonel bir şekilde çözümlemektedir.

Firmalara yönelik hazırlanan kurumsal eğitim çözümleri ile firmaların sektörde farklılık yaratması, personellerin iş programlarına daha fazla hakim olması sağlanırken Smality Mobile Software mobil yazılım konusunda en iyi iş ortağı olmaktan memnuniyet duymaktadır. Gömülü (Embedded) Linux, IOT Yazılım, Java (SE,ME,EE),Android Yazılım (Temel, İleri), IOS Swift başta olmak üzere farklı seviyelerde eğitim imkanı sunan Smality Mobile Software, aynı zamanda sektörde fark yaratarak mobile geçişte en büyük ve en deneyimli firma olmaktan gurur duyar.

Bugüne kadar iyi referanslar edinerek adını duyurmayı başaran ve kısa süre içerisinde sektörün liderleri arasında yer almayı başaran Smality Mobile Software, Android gibi güçlü mobil işletim sistemlerinden elektronik kart tasarımına,iOS uygulama geliştirmelerinden gömülü yazılımlara (IOT Yazılım) kadar kapsamlı bir alanda hizmet vermektedir. Mobil programlama konusundaki geniş hizmet yelpazesi sayesinde her firma için özel çözümler sunmayı başaran Smality Mobile Software, aynı zamanda eğitim ihtiyaç analizi sayesinde firmalara yönelik farklı ve tamamen ihtiyacı karşılayacak hizmetler verebilmektedir.

Standart kalıplarda eğitim vermek yerine firma ve kişilere göre değiştirilen ve daha çok ihtiyaca cevap verebilecek şekilde hazırlanan eğitimler sayesinde Smality Mobile Software daha iyi bir şekilde kavrama sağlamakta ve firmalar alınan eğitimden maksimum verimi elde edebilmektedir. Alanında uzman eğitimcilerle sağlanan bu imkanlar üstelik değişen ve yenilenen teknolojiler doğrultusunda güncellemekte ve hem programlamada hem de eğitimlerde her zaman en yeni teknoloji kullanılmaya çalışılmaktadır.

Smality Mobile Software tarafından firmalara yönelik sunulan en önemli hizmet özel ihtiyaç analizidir. Firmaların istihdam ettiği personellerin bilgi ve yetenek durumu ve iş gereksinimleri gözeterek yapılan araştırmalar sonucunda ihtiyaçlar belirlenir ve eğitim programı bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanır. Böylece firma ve personellerin zamanı verimli bir şekilde kullanılırken aynı zamanda işi daha da hızlandıracak, verimli hale getirecek eğitim sunulur. Eğitim tarihleri ve eğitimin verileceği yerler de yine firma ile yapılacak görüşmeler neticesinde belirlenmektedir.

Farklı eğitim çözümleri ile siz de kurumunuzu Smality Mobile Software ile bir adım ileriye taşıyabilir, mobilde çok daha güçlü hale gelebilirsiniz.

BİLGİ İSTEK FORMU