ORDU TİCARET BORSASI

HAPPY-MOM

Happy-Mom uygulaması, tıbbi olarak doğrulanmış çok sayıda bilgiyi ve bebeğinizin ilk yaşlarına kadar hamileliğinizle ilgili önemli tüm tarihleri ​​içerir.

– Fotoğraf Günlüğü: Kendi fotoğraflarınız ve blog girişlerinizle hamilelikteki ilerlemenizi takip edin. Blogunuzu aileniz, arkadaşlarınız ve sosyal ağlarınızla paylaşın.

– Takvim: Bundan böyle tüm tarihlerde bir bakışta sahip olacaksın. Hamileliğinizde ve doğumdan sonraki önemli muayeneler sizin takviminizdedir. Jinekoloğunuzda (mother Pass) hem bebeğinizi hem çocuk doktorunuzla birlikte U testi yapan hem de öngörülen tarihler önerilir, şimdi bu zorunluluk randevuları doktorunuzla doğrudan uyumludur.

Üzerinde anlaşmaya varılan tarihleriniz varsa, oturum açarak Mutlu Annelik Uygulamasını belirler. Tarihleriniz takvimde görüntülenecek ve zamanında hatırlatılacaksınız. Yararlı ipuçları ortaklarımızdan ve Happy Anne’den – bilgilendirici ve önemli – haftanın her günü mevcuttur.

– Dergi: Dergi, hamileliğiniz ve bebeğinizin ilk doğum günü için önemli bilgiler sağlar. En sevdiğiniz öğelerin ve favorilerin kendi listesini oluşturun.

– Anketler: Normal araştırmalarımıza katılın! Bilgilendirici ve anonim.

– Ürünler: hamilelik, laktasyon ve bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz seçilmiş ürünleri bulun. Mutlu Noeller için harika fırsatlar ve indirimler var.

– Bebek isimleri: Bebeğiniz için bir isim mi arıyorsunuz? Happy Mom’un araçları ile yavrularınız için doğru adı bulursunuz. Aramak ve favori isimlerimizi bizim adımıza hatırlarsın. Ayrıca kendi adlarınızı kaydedebilir ve bunları eşiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

– Kontrol Listesi: Hamilelik ve bebeğinizin ilk doğum günü hakkında yapılacaklar listelerini kolayca yönetin. Kendi ToDo listenizi de oluşturabilirsiniz.

Happy Mom uygulamasının içeriği düzenli olarak güncellenecektir ve mevcut veya yeni özellikler, içerik ve anketler hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Hamileliğinizin ve zamanınızın genç ailenizle keyfini çıkarın!

h1h1
h2h2
h3h3
h4h4

BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ

MENTALUP

En faydalı, en eğlenceli, en zengin içeriğe sahip eğitici oyunlar. Hepsi bir arada, MentalUP’ta!

Sen de MentalUP’a katıl; hem zeka oyunları, hem de eğitici oyunlar oyna? Birbirinden eğlenceli 60’tan fazla zeka oyunu ile kendini geliştir, potansiyelini keşfet!

FARKLI ZORLUK SEVİYELERİYLE HER YAŞ İÇİN UYGUN ZEKA OYUNU
MentalUP’ı 4 yaş üzeri herkes kullanabilir. ????
Eğlenceli akıl oyunları tüm kullanıcılar için 1.seviyeden başlar. Her bir akıl oyunu, performansınızı test ederken, bir sonraki oyununun zorluk seviyesi otomatik belirlenir.

MENTALUP AKIL OYUNLARI’NIN GELİŞTİRDİĞİ ALANLAR
• Okul Öncesi Eğitici Oyun Havuzu: 4 yaş ve 5 yaş çocuklar için egzersiz havuzundaki her bir zeka oyunu çocuğun dikkat, hafıza ve görsel zeka gelişimini destekler.
• İlkokul ve Ortaokul Eğitici Oyunlar: 1.sınıf’tan 8.sınıf’a kadar tüm öğrencileri kapsayan eğitsel ve öğretici oyun alternatifleri içerir. Eğitsel oyunlar; 6 yaş, 7 yaş, 8 yaş, 9 yaş ve üzeri çocuklar için özel geliştirilmiştir. Sözel zeka, sayısal zeka, mantık ve problem çözme becerilerini geliştirir. Eş zamanlı olarak dikkat ve hafıza gelişimini destekleyerek okul başarısına katkı sağlar.
• Üstün Yetenekli Çocuklar için Özel Akıl Oyunu: Günlük çalışma planındaki akıl oyunları, çocuğun takvim yaşına göre değil; zeka yaşına göre otomatik belirlenir. Bu sayede üstün zekalı çocukların potansiyellerini daha etkin kullanabilmelerini sağlar. MentalUP, üstün yetenekleri çocukların eğitimi için benzersiz bir materyaldir.
• Yetişkin Bireyler için Dikkat Oyunları ve Hafıza Oyunları: Yetişkinler için dikkat oyunu, konsantrasyon sorunlarının önüne geçmeyi hedefler, dikkati güçlendirir. Hafıza oyunu ise unutkanlık sorunlarını gidermeyi hedefler, hafızayı güçlendirir.

MENTALUP ZEKA OYUNLARI’NDA ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
✔ Zengin İçerik: MentalUP, zeka oyunu kategorisinde dünyanın en geniş içeriğine sahiptir. Beyin gelişimini destekleyici her bir zeka oyunu aynı zamanda eğitici oyun özelliği taşır.
✔ Bireysel Günlük Çalışma Planı: Okul öncesi döneminde olup, okuma ve basit matematiksel işlemleri bilmeyen çocuklar için günlük çalışma planında 6 adet eğitici oyun sunar. Diğer tüm çocuklar için günlük 10 adet eğitici oyun haritası hazırlar. 6-10 adet eğitici oyundan oluşan günlük beyin egzersizleri yaklaşık 20 dakika sürer.
✔ Güçlü Performans Raporları: Akıl oyunları ile elde edilen sonuçlar ve kazanımlar, grafiksel raporlarla özetlenir. Performans raporları; dikkat, hafıza, görsel zeka, mantık ve sözel zeka performansını ayrı ayrı izleme imkanı sunar.
✔ Yaşıtlarıyla Karşılaştırma: Çocuk, zihinsel performansını diğer tüm kullanıcılarla ya da kendi yaş grubuyla karşılaştırılabilir. Böylece zayıf yönlerini fark edip, bu alandaki becerilerini geliştirebilmek için ekstra çalışma yapabilir.

BİLİMSEL, EĞLENCELİ, EĞİTİCİ OYUN UYGULAMASI

• Güvenilir: MentalUP Zeka Oyunu, tamamen zararsız ve eğitici içeriklerden oluşur. Akademisyenler, çocuk gelişim uzmanları ve doktorlar tarafından geliştirilen MentalUP, TÜBİTAK desteklidir. İçerisindeki her zeka oyunu, uzman pedagoglar tarafından incelenmiştir ve pedagojik ürün olarak sertifikalandırılmıştır.
• Eğlenceli: MentalUP’ın akıl oyunları, oyun tasarımcıları tarafından çocukların ilgisini çekecek şekilde kurgulanmıştır. Renkli, sesli, hareketli beyin egzersizlerinin tamamı eğitici oyun formatında ve eğlenceli aksiyonlarla tasarlanmıştır.

MENTALUP AKIL OYUNU’NA KATILARAK POTANSİYELİNİ KEŞFET VE GELİŞTİR!

1-11-1
2-12-1
3-13-1
4-14-1
55
66
77

Eyüboğlu Eğitim Kurumları EYS

Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından hazırlanan bu uygulama Eyüboğlu okullarının tanıtımını, Eyüboğlu Okulları’ndan haberleri ve duyuruları içermektedir. Uygulama ayrıca Eyüboğlu veli ve öğrencilerine yönelik Eğitim Yönetim Sistemi’ni de kapsamaktadır.

Uygulamanın bölümleri şunlardır;

Hakkımızda : Eyüboğlu Eğitim Kurumları’nın tarihçesi, vizyon & misyonu, kurucusu hakkında bilgiler.

Okullar : Anaokulu, ilköğretim ve liselerin tanıtımları ve iletişim bilgileri.

Haberler : Haberler ve duyurular

Takvim : Akademik takvim, etkinlik takvimi

Medya : Okul resimleri ve etkinlik videoları

EYS ( Eğitim Yönetim Sistemi ) : Eyüboğlu veli ve öğrencine ait bilgilendirme modülü

Öğrenci, anne, baba ve veli bilgileri

Sınav sonuçları ve karne bilgileri

Ödeme bilgileri

Ödevler, Duyurular

Etüd çalışmaları, Sınav takvimi

Öğretmen – veli görüşme saatleri

Öğrenci devam bilgileri

eyuboglu-1eyuboglu-1
eyuboglu-2eyuboglu-2
eyuboglu-3eyuboglu-3
eyuboglu-4eyuboglu-4
eyuboglu-5eyuboglu-5