DAF Platform

DaF Yayın Grubu‘nun Basılı Yayın olarak hazırladıkları ürünlerin bir bölümünü dijital olarak “Almanca Dili Öğrencilerine” ücretsiz sunan bir IOS uygulamasıdır. Bu platformda, yayınlarımızın testlerini (ödevlerini) online çözüp öğretmenlerinize gönderebilir, hazırlamış olduğumuz interaktif alıştırmaları çözüp kendinizi sınayabilir, eğitim videolarımız ile bilginizi genişletebilir ve ses dosyaları ile telaffuzlarınızı düzeltebilirsiniz.
daf1daf1
daf2daf2
daf3daf3

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ

Bu uygulamayı indirdiğiniz de Türkiye’nin en tecrübeli analiz ekibinin, en çok kazandıran iddaa tahminleri banko maç ve banko kuponlarına sahip olacaksınız. 8 yıldır sizlere iddaatahmin.com olarak hizmet vermekteyiz ve 500.000 kullanıcıyla Türkiye’nin lider iddaa tahminleri uygulamasıyız.

Bizi en iyi iddaa tahminleri uygulaması yapan en çok kullanıcıya sahip olmamızın yanında; Verdiğimiz iddaa tahmin ve banko kuponların başarı yüzdesi. Tek yapmanız gereken uygulamamızı indirmek ve her gün size verdiğimiz banko maç ve banko kuponları bahis oyunlarınızda değerlendirmeniz.

Bu uygulamayı indirdiğinizde iddaa tahminlerimiz ve banko kuponlarımızın yanında sahip olacağınız diğer özellikler;

  • Uzman tahmincilerimizin analizleri ve banko maç yorumları.
  • Uzman tahmincilerimizin hazırladığı günlük analizli iddaa kuponları.
  • İddaa maç programı.
  • Canlı maç sonuçları.
  • Kupon yükle özelliği ile sizlerden gelen banko maç ve banko kupon paylaşımları.

Uygulama hakkındaki görüş ve önerileriniz bizim için önemli.
Yıllardır en iyi iddaa tahmin ekibi olmamızda sizlere verdiğimiz güvenin yanında; Sizlerden gelen önerileri ekip olarak değerlendirmemiz, her zaman daha iyisini yapmamıza katkı sağlıyor.

i1i1
i2i2
i3i3
i4i4

ÜNİVERSİTE NOT HESAPLAMA

Üniversite Not Hesaplama uygulaması üç farklı not hesaplama sistemiyle sizlere ortalamanızı kolayca hesaplama imkanı sunmaktadır.

Tüm üniversite öğrencilerini düşünerek hazırladığımız ortalama hesaplama sisteminde 3 farklı not sistemine göre ortalamanızı sadece 3 adımda hesaplayabilirsiniz. Yapmanız gereken üniversitenize ait ortalama sistemini seçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda bulunan ders adı, not ve kredi bilgilerinizi girip hesapla butonuna basmanızdır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra üniversite not ortalamanız hesaplanacaktır.

Dilerseniz ortalamanızın göründüğü ekranı sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

u1u1
u2u2
u3u3

ÜLKEM GAZETESİ

Türkiye ve Dünya gündeminden “Son Dakika” en güncel siyaset, gündem, ekonomi ve tüm kategorilerde ki haberleri Ülkem Gazetesi ile okuyun.

ulkem1ulkem1
ulkem2ulkem2
ulkem3ulkem3

Radyonu Seç

Türkiye’nin yeni radyo platfromu radyonusec.com İOS 8 tasarımı ile sizlerle.. Radyonuseç uygulaması Türkiye’deki birçok radyoyu kapsamaktadır. HD kalitesinde ses ile sizlere tarzınızı yaşatmanın keyfini ücretsiz olarak sunmaktadır. Radyonuseç sürekli güncellenerek yeni radyolar ve yeni tarzlarla sizlerle buluşmaktadır. Radyo dinlemenin kalitesini yaşamak için uygulamamızı yüklemenizi tavsiye ederiz. Radyonuseç Özellikleri ;
  • Kategori bazlı radyo listeleri
  • Arkaplan da çalışabilme
  • Özelleştirilebilir arkaplan
  • Direkt paylaşım
Radyonuseç radyo uygulaması ile kategorileri gezerek tarzını belli edip sizin tarzınıza en yakın radyoyu seçerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde radyo dinleyebilirsiniz. Radyo dinlerken aynı zamanda chat (sohbet) keyfini de yarıda bırakmamış olursunuz. Radyonuseç radyo uygulaması arkaplanda da çalışmaktadır. Ayrıca Radyonuseç radyo uygulamasının arka plan resmini değiştirebilir, dilerseniz arkadaşlarınızla Facebook, Twitter gibi sosyal medya sayfalarında da direkt paylaşım yapabilirsiniz.
11
22
33