DAF Platform

DaF Yayın Grubu‘nun Basılı Yayın olarak hazırladıkları ürünlerin bir bölümünü dijital olarak “Almanca Dili Öğrencilerine” ücretsiz sunan bir IOS uygulamasıdır. Bu platformda, yayınlarımızın testlerini (ödevlerini) online çözüp öğretmenlerinize gönderebilir, hazırlamış olduğumuz interaktif alıştırmaları çözüp kendinizi sınayabilir, eğitim videolarımız ile bilginizi genişletebilir ve ses dosyaları ile telaffuzlarınızı düzeltebilirsiniz.
daf1daf1
daf2daf2
daf3daf3

BANKO İDDAA TAHMİNLERİ

Bu uygulamayı indirdiğiniz de Türkiye’nin en tecrübeli analiz ekibinin, en çok kazandıran iddaa tahminleri banko maç ve banko kuponlarına sahip olacaksınız. 8 yıldır sizlere iddaatahmin.com olarak hizmet vermekteyiz ve 500.000 kullanıcıyla Türkiye’nin lider iddaa tahminleri uygulamasıyız.

Bizi en iyi iddaa tahminleri uygulaması yapan en çok kullanıcıya sahip olmamızın yanında; Verdiğimiz iddaa tahmin ve banko kuponların başarı yüzdesi. Tek yapmanız gereken uygulamamızı indirmek ve her gün size verdiğimiz banko maç ve banko kuponları bahis oyunlarınızda değerlendirmeniz.

Bu uygulamayı indirdiğinizde iddaa tahminlerimiz ve banko kuponlarımızın yanında sahip olacağınız diğer özellikler;

  • Uzman tahmincilerimizin analizleri ve banko maç yorumları.
  • Uzman tahmincilerimizin hazırladığı günlük analizli iddaa kuponları.
  • İddaa maç programı.
  • Canlı maç sonuçları.
  • Kupon yükle özelliği ile sizlerden gelen banko maç ve banko kupon paylaşımları.

Uygulama hakkındaki görüş ve önerileriniz bizim için önemli.
Yıllardır en iyi iddaa tahmin ekibi olmamızda sizlere verdiğimiz güvenin yanında; Sizlerden gelen önerileri ekip olarak değerlendirmemiz, her zaman daha iyisini yapmamıza katkı sağlıyor.

i1i1
i2i2
i3i3
i4i4

İSTANBUL CODERS “MATERİAL DESİGN İLE ANDROİD DESİGN SUPPORT LİBRARY KULLANIMI” SUNUMU

İstanbul Coders adlı toplulukda “Material Design ile Android Design Support Library Kullanımı” konusu hakkında sunum yaptım. Material Design konusunun içerdiği Android 5.1.1 sürümüyle gelen Android Design Support Library kullanarak çok basit bir şekilde, android projeye farklı animasyonlar ve arayüzler oluşturmayı anlatığım bir sunumdu.

ORGANİZASYON GRUBU
İstanbul Coders

SUNUM YERİ
İstanbul Teknik Üniversitesi

GDG WOMEN TECHMAKERS KOCAELİ “ANDROİD THREAD VE ASYNCTASK” SUNUMU

Women Techmakers Kocaeli adlı topluluk da “Android Thread ve Asynctask” konusu hakkında sunum yaptım. Sunumda, arka planda bazı işler yapılırken, arayüz tarafında kullanıcının programı kullanmaya devam etmesini sağlayan Asynctask adlı android nesnesinin nasıl oluşturulduğunu örnekleyerek anlattım.

ORGANİZASYON GRUBU
GDG Women Techmakers Kocaeli

SUNUM YERİ
Kocaeli Üniversitesi

ÜNİVERSİTE NOT HESAPLAMA

Üniversite Not Hesaplama uygulaması üç farklı not hesaplama sistemiyle sizlere ortalamanızı kolayca hesaplama imkanı sunmaktadır.

Tüm üniversite öğrencilerini düşünerek hazırladığımız ortalama hesaplama sisteminde 3 farklı not sistemine göre ortalamanızı sadece 3 adımda hesaplayabilirsiniz. Yapmanız gereken üniversitenize ait ortalama sistemini seçtikten sonra karşınıza çıkan ekranda bulunan ders adı, not ve kredi bilgilerinizi girip hesapla butonuna basmanızdır.

Bu işlemleri yaptıktan sonra üniversite not ortalamanız hesaplanacaktır.

Dilerseniz ortalamanızın göründüğü ekranı sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

u1u1
u2u2
u3u3

ÜLKEM GAZETESİ

Türkiye ve Dünya gündeminden “Son Dakika” en güncel siyaset, gündem, ekonomi ve tüm kategorilerde ki haberleri Ülkem Gazetesi ile okuyun.

ulkem1ulkem1
ulkem2ulkem2
ulkem3ulkem3

İSTANBUL CODERS “ANDROİD UYGULAMA BİLEŞENLERİ – İÇERİK SAĞLAYICILAR” SUNUMU

İstanbul Coders adlı topluluk da “Android Uygulama Bileşenleri – İçerik Sağlayıcılar” konusu hakkında sunum yaptım. Sunumumda, Android uygulamalarını oluşturmak için kullandığımız bileşenlerini genel olarak anlattım. Android uygulama bileşenlerinden olan İçerik Sağlayıcılar (Content Provider) hakkında ayrıntılı bilgi verdim. Son olarak ise İçerik Sağlayıcılar hakkında uygulamalı örnek bir proje göstererek sunumumu tamamladım.

ORGANİZASYON GRUBU
İstanbul Coders

SUNUM YERİ
Bahçeşehir Üniversitesi

GDG WOMEN TECHMAKERS ESKİŞEHİR “ANDROİD UYGULAMA BİLEŞENLERİ – İÇERİK SAĞLAYICILAR” SUNUMU

Women Techmakers Eskişehir adlı topluluk da “Android Uygulama Bileşenleri – İçerik Sağlayıcılar” konusu hakkında sunum yaptım. Sunumumda, Android uygulamalarını oluşturmak için kullandığımız bileşenlerini genel olarak anlattım. Android uygulama bileşenlerinden olan İçerik Sağlayıcılar (Content Provider) hakkında ayrıntılı bilgi verdim. Son olarak ise İçerik Sağlayıcılar hakkında uygulamalı örnek bir proje göstererek sunumumu tamamladım.

ORGANİZASYON GRUBU
GDG Women Techmakers Eskişehir

SUNUM YERİ
Eskişehir Anadolu Üniversitesi

GDG DEVFEST KOCAELİ 2016 “GOOGLE CLOUD VİSİON API İLE ANDROİD’DE YÜZ ALGILAMA VE RESİMDEN YAZI OKUTMA” SUNUMU

GDG Devfest Kocaeli adlı topluluk da “Google Cloud Vision API ile Android’de Yüz Algılama ve Resimden Yazı Okutma” konusu hakkında sunum yaptım. Sunumumda, Android Mobile Vision API OCR teknolojini kullanarak, yazılı resimlerdeki metinleri uygulama içine nasıl alınalabileceğini kodsal ve uygulamalı olarak örneklendirdim.Diğer bir yandan Google Cloud Vision API’nın Yüz Algılama özelliğini kullanarak, yüzün belirli noktalarını algılayıp kişinin göz veya gülümseme gibi hareketleriyle ilgili bilgiler almaya sağlayan uygulamayı örnekledim.

ORGANİZASYON GRUBU
GDG Devfest Kocaeli

SUNUM YERİ
Kocaeli Üniversitesi

ORDU TİCARET BORSASI

Ordu Ticaret Borsası, uygulaması ile borsadaki anlık fındık fiyatı bilgisini öğrenebilecek ve ilgili güncel haberleri kolayca takip edebileceksiniz .

 
11
22
33
44