Happy-Mom uygulaması, tıbbi olarak doğrulanmış çok sayıda bilgiyi ve bebeğinizin ilk yaşlarına kadar hamileliğinizle ilgili önemli tüm tarihleri ​​içerir.

– Fotoğraf Günlüğü: Kendi fotoğraflarınız ve blog girişlerinizle hamilelikteki ilerlemenizi takip edin. Blogunuzu aileniz, arkadaşlarınız ve sosyal ağlarınızla paylaşın.

– Takvim: Bundan böyle tüm tarihlerde bir bakışta sahip olacaksın. Hamileliğinizde ve doğumdan sonraki önemli muayeneler sizin takviminizdedir. Jinekoloğunuzda (mother Pass) hem bebeğinizi hem çocuk doktorunuzla birlikte U testi yapan hem de öngörülen tarihler önerilir, şimdi bu zorunluluk randevuları doktorunuzla doğrudan uyumludur.

Üzerinde anlaşmaya varılan tarihleriniz varsa, oturum açarak Mutlu Annelik Uygulamasını belirler. Tarihleriniz takvimde görüntülenecek ve zamanında hatırlatılacaksınız. Yararlı ipuçları ortaklarımızdan ve Happy Anne’den – bilgilendirici ve önemli – haftanın her günü mevcuttur.

– Dergi: Dergi, hamileliğiniz ve bebeğinizin ilk doğum günü için önemli bilgiler sağlar. En sevdiğiniz öğelerin ve favorilerin kendi listesini oluşturun.

– Anketler: Normal araştırmalarımıza katılın! Bilgilendirici ve anonim.

– Ürünler: hamilelik, laktasyon ve bebeğiniz için ihtiyaç duyduğunuz seçilmiş ürünleri bulun. Mutlu Noeller için harika fırsatlar ve indirimler var.

– Bebek isimleri: Bebeğiniz için bir isim mi arıyorsunuz? Happy Mom’un araçları ile yavrularınız için doğru adı bulursunuz. Aramak ve favori isimlerimizi bizim adımıza hatırlarsın. Ayrıca kendi adlarınızı kaydedebilir ve bunları eşiniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

– Kontrol Listesi: Hamilelik ve bebeğinizin ilk doğum günü hakkında yapılacaklar listelerini kolayca yönetin. Kendi ToDo listenizi de oluşturabilirsiniz.

Happy Mom uygulamasının içeriği düzenli olarak güncellenecektir ve mevcut veya yeni özellikler, içerik ve anketler hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz.

Hamileliğinizin ve zamanınızın genç ailenizle keyfini çıkarın!

h1h1
h2h2
h3h3
h4h4